شرکت خدمات کشاورزی رهروان رویش سبز در سال 1384 با هدف خدمت صادقانه به بخش کشاورزی میهن، همچنین کمک به رشد و پیشرفت بخش باغداری و کشاورزی کشورمان و دستیابی به بازارهای جهانی در زمینه کشاورزی مدرن تاسیس شد و توانست با تکیه بر برنامه کسب و کار تعریف شده، نیروی انسانی متعهد و خلاق، سرمایه گذاری هدفمند و استفاده از 30 سال تجربه میدانی در این عرصه فعالیت  نماید.
 شرکت رهروان رویش سبز با ظرفیت واردات مقادیر قابل توجهی از انواع سموم کشاورزی، کودهای شیمیایی و آلی، اصلاح کننده های خاک و محرک های رشد یکی از عمده ترین عرضه کنندگان کود در بازار کشاورزی ایران بوده که محصولات آن تاکنون با استقبال وسیعی از سوی کشاورزان و باغداران عزیز مواجه شده است. عملیاتی کردن سیاست اصولی شرکت که در شعار تداوم کیفیت متجلی گردیده، محصولات این شرکت را با استقبال روز افزون مواجه ساخته  است.
این شرکت از اعضای فعال سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز، عضو انجمن سم و کود ایران و عضو اتاق بازرگانی البرز می باشد. همچنین این شرکت دارای پروانه واردات عوامل کنترل بیولوژیک، پروانه واردات تنظیم کننده های رشد و  پروانه واردات سموم شیمیایی آماده مصرف می باشد.
شرکت رهروان رویش سبز به عنوان نماینده انحصاری شرکت هورتیلند هلند در ایران و 12 کشور آسیای میانه از جمله افغانستان، پاکستان، آذربایجان، امارات، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، عراق، یمن، عمان و اردن توزیع انحصاری محصولات این شرکت را به عهده دارد. همچنين اين شركت نمايندگي انحصاري در زمينه فروش و توزیع محصولات شركت كورتسا اسپانيا، اگروزولد مجارستان ، سیکو بلژیک و سرادیس هلند در ايران را دارد.
نیروهای متخصّص و مجرّب واحد تحقیق و توسعه(R&D) شرکت رهروان رویش سبز با رویکردی سیستماتیک و با برقراری ارتباطات موثر با مراکز تحقيقاتي(داخلی و خارجی)، نیازهای واقعی کشاورزان را متناسب با هر منطقه از ایران عزیز شناسایی نموده و با ارزیابی دقیق از تولید کنندگان محصولات کشاورزی و انتخاب بهترین آنها از کشورهای صاحب تکنولوژی، تامین نیاز کشاورزان و جلب رضایت آنها را در راس امور خود قرار می دهند.
هدف ما ، تعالی در همه زمینه ها است. ما در ابتدای سفر تعالی بوده و برای تداوم آن تلاش می نماییم.

هدف ما، تعالی در همه زمینه ها است. ما در ابتدای سفر تعالی بوده و برای تداوم آن تلاش می نماییم.

خدمات مشاوره ای و پشتیبانی شرکت رهروان رویش سبز

این شرکت با داشتن کادری مجرب از کارشناسان امور تغذیه و دفع آفات نباتی آماده ارائه خدمات ذیل می باشد:

  • خدمات مشاوره ای

  • تشخیص نوع آفات، بیماریها و کنترل آنها به صورت رایگان

  • بازدید از مزارع، گلخانه ها، باغات و ارائه توصیه های فنی مورد نیاز

  • ارائه برنامه کوددهی و جداول تغذیه ای همچنین مشاوره تغذیه جهت بهبود رشد و افزایش عملکرد تولیدات کشاورزی

Cortesa_sales representative
agrozold_sales representative
هورتیلند

Hortiland Certificate

فهرست